ДЗЯРЖАЎНАЯ ЎСТАНОВА
"РЭСПУБЛІКАНСКІ НАВУКОВА-ПРАКТЫЧНЫ
ЦЭНТР ОТАРЫНАЛАРЫНГАЛОГІІ"

Анлайн-заказ талона на платны прыём

Анлайн-заказ выпіскі з медыцынскіх дакументаў

Электронныя звароты грамадзяніна і юрыдычнай асобы

Паказанні для накіравання пацыентаў у РНПЦ на кансультацыю, абследаванне і лячэнне

Пытанне-адказ

  • Пра цэнтр
  • Урачы

Урачы

Андрановіч Надзея Аляксандраўна

Андрановіч Надзея Аляксандраўна

Настаўнік-дэфектолаг псіханеўралагічнага аддзялення для дзяцей кансультатыўнай паліклінікі без кваліфікацыйнай катэгорыі

Андрыянава Таццяна Дзмітрыеўна

Андрыянава Таццяна Дзмітрыеўна

Вядучы навуковы супрацоўнік навукова-даследчага аддзела, кандыдат медыцынскіх навук

Антонава Алена Эдуардаўна

Антонава Алена Эдуардаўна

Урач-афтальмолаг. Першая катэгорыя па афтальмалогіі

Арлова Кацярына Вячаславаўна

Арлова Кацярына Вячаславаўна

Настаўнік-дэфектолаг псіханеўралагічнага аддзялення для дзяцей стацыянара другой кваліфікацыйнай катэгорыі

Барознін Станіслаў Аляксандравіч

Барознін Станіслаў Аляксандравіч

Урач анестэзіёлаг - рэаніматолаг

Басалай Кацярына Юр'еўна

Басалай Кацярына Юр'еўна

Урач-отарыналарынголаг першай кваліфікацыйнай катэгорыі (ДЭКРЭТНЫ ВОДПУСК)

Бурчук Наталля Юр'еўна

Бурчук Наталля Юр'еўна

Навуковы супрацоўнік навукова-даследчага аддзела, урач отарыналарынголаг

Буценка Таццяна Мікалаеўна

Буценка Таццяна Мікалаеўна

Загадчыца отарыналарынгалагічным аддзяленнем пазабюджэтнай дзейнасці кансультатыўнай паліклінікі, урач отарыналарынголаг вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі

Галаўнёва Вікторыя Іванаўна

Галаўнёва Вікторыя Іванаўна

Урач-фаніятр фаніятрычнага аддзялення кансультатыўнай паліклінікі першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Гарнастай Іван Іванавіч

Гарнастай Іван Іванавіч

Загадчык отарыналарынгалагічнага аддзялення для дарослых стацыянара, урач отарыналарынголаг вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі

Грэбень Святлана Анатольеўна

Грэбень Святлана Анатольеўна

Загадчыца псіханеўралагічнага аддзялення (для дзяцей) стацыянара, урач псіхіятр-нарколаг вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі

Гудны Генадзій Віктаравіч

Гудны Генадзій Віктаравіч

Загадчык аддзялення анестэзіялогіі і рэанімацыі стацыянара, урач анестэзіёлаг-рэаніматолаг, кандыдат медыцынскіх навук

Дамарад Софія Аляксандраўна

Дамарад Софія Аляксандраўна

Урач-отарыналарынголаг отарыналарынгалагічнага (сурдалагічнага) для дзяцей кансультатыўнай паліклінікі вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі

Дамарацкая Таццяна Віктараўна

Дамарацкая Таццяна Віктараўна

Навуковы супрацоўнік навукова-даследчага аддзела

Долдава Алена Уладзіміраўна

Долдава Алена Уладзіміраўна

Настаўнік-дэфектолаг псіханеўралагічнага аддзялення для дзяцей стацыянара вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі, галоўны пазаштатны спецыяліст па лагапедыі Міністэрства аховы здароўя Рэспублікі Беларусь

Долдава Валерыя Сяргееўна

Долдава Валерыя Сяргееўна

Урач-фаніятр фаніятрычнага аддзялення кансультатыўнай паліклінікі другой кваліфікацыйнай катэгорыі

Жамойдзіна Марына Віктараўна

Жамойдзіна Марына Віктараўна

Урач рэфлексатэрапеўт фізіятэрапеўтычнага аддзялення дапаможнага лячэбна-дыягнастычнага падраздзялення першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Забалотная Анжаліка Міхайлаўна

Забалотная Анжаліка Міхайлаўна

Загадчыца псіханеўралагічнага аддзялення палікліннікі

Захарэвіч Алег Анатольевіч

Захарэвіч Алег Анатольевіч

Урач анестэзіёлаг - рэаніматолаг аддзялення анестэзіі і рэанімацыі стацыянара

Зубкоўская Святлана Анатольеўна

Зубкоўская Святлана Анатольеўна

Урач-отарыналарынголаг отарыналарынгалагічнага аддзялення пазабюджэтнай дзейнасці кансультатыўнай паліклінікі першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Кавалінская Наталля Сяргееўна

Кавалінская Наталля Сяргееўна

Урач-отарыналарынголаг отарыналарынгалагічнага (сурдалагічнага) аддзялення для дарослых кансультатыўнай паліклінікі першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Кананенка Алена Фарытаўна

Кананенка Алена Фарытаўна

Урач псіхіятр-нарколаг псіханеўралагічнага аддзялення (для дзяцей) стацыянара другой кваліфікацыйнай катэгорыі

Канойка Наталля Сяргееўна

Канойка Наталля Сяргееўна

Урач-отарыналарынголаг, фаніятр Загадчыца фаніятрычнага аддзялення кансультатыўнай паліклінікі РНПЦ отарыналарынгалогіі

Каржэўская Алена Эдуардаўна

Каржэўская Алена Эдуардаўна

Урач псіхіятр-нарколаг псіханеўралагічнага аддзялення (для дзяцей) стацыянара другой кваліфікацыйнай катэгорыі

Карнялюк Вольга Аляксандраўна

Карнялюк Вольга Аляксандраўна

Старшы навуковы супрацоўнік навукова-даследчага аддзела, урач-отарыналарынголаг першай кваліфікацыйнай катэгорыі, кандыдат медыцынскіх навук

Касцюк Ніна Юр'еўна

Касцюк Ніна Юр'еўна

Загадчыца отарыналарынгалагічным (сурдалагічным) аддзяленнем для дарослых кансультатыўнай паліклінікі, урач отарыналарынголаг вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі

Касяк Вольга Арсеньеўна

Касяк Вольга Арсеньеўна

Псіхолаг псіханеўралагічнага аддзялення кансультатыўнай паліклінікі, першая катэгорыя

Качанава Святлана Генадзьеўна

Качанава Святлана Генадзьеўна

Настаўнік-дэфектолаг (фонапед) фаніятрычнага аддзялення кансультатыўнай паліклінікі вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі

Конах Аляксандра Вітальеўна

Конах Аляксандра Вітальеўна

Урач-отарыналарынголаг першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Кудраватых Наталля Сяргееўна

Кудраватых Наталля Сяргееўна

Загадчыца аддзялення гіпербарычнай аксігенацыі дапаможнага лячэбна-дыягнастычнага падраздзялення, урач тэрапеўт першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Кукса Кацярына Мікалаеўна

Кукса Кацярына Мікалаеўна

Загадчыца отарыналарынгалагічнага аддзялення для дзяцей стацыянара вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі

Леўшунова Алена Яўгеньеўна

Леўшунова Алена Яўгеньеўна

Настаўнік-дэфектолаг (лагапед) псіханеўралагічнага аддзялення кансультатыўнай паліклінікі

Лісоцкая Вікторыя Валер'еўна

Лісоцкая Вікторыя Валер'еўна

Загадчыца аддзялення слыхапратэзавання, урач отарыналарынголаг першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Маёрава Людміла Пятроўна

Маёрава Людміла Пятроўна

Загадчыца фізіятэрапеўтычнага аддзялення дапаможнага лячэбна-дыягнастычнага падраздзялення, урач фізіятэрапеўт вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі

Макарына-Кібак Людміла Эдуардаўна

Макарына-Кібак Людміла Эдуардаўна

Урач-отарыналарынголаг, доктар медыцынскіх навук, вядучы навуковы супрацоўнік

Малец Алена Леанідаўна

Малец Алена Леанідаўна

Вучоны сакратар, кандыдат медыцынскіх навук

Мальцаў Дзмітрый Аляксандравіч

Мальцаў Дзмітрый Аляксандравіч

Загадчык прыёмнага аддзялення стацыянара, урач отарыналарынголаг вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі

Мамчыц Наталля Георгіеўна

Мамчыц Наталля Георгіеўна

Урач-отарыналарынголаг (сурдалагічнага) аддзялення для дарослых кансультатыўнай паліклінікі вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі

Мельнікава Вераніка Ігараўна

Мельнікава Вераніка Ігараўна

  Навуковы супрацоўнік навукова-даследчага аддзела, урач отарыналарынголаг  

Мірашнічэнка Марына Міхайлаўна

Мірашнічэнка Марына Міхайлаўна

Загадчыца аддзялення отарыналарынгалагічнага (сурдалагічнага) для дзяцей кансультатыўнай паліклінікі другой кваліфікацыйнай катэгорыі

Падрэз Ганна Юр'еўна

Падрэз Ганна Юр'еўна

Урач отарыналарынголаг отарыналарынгалагічнага аддзялення для дарослых стацыянара першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Папкова Наталля Віктараўна

Папкова Наталля Віктараўна

Настаўнік-дэфектолаг аддзялення слыхапратэзавання кансультатыўнай паліклінікі першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Патрэбіна Ірына Уладзіміраўна

Патрэбіна Ірына Уладзіміраўна

Настаўнік-дэфектолаг псіханеўралагічнага аддзялення для дзяцей стацыянара    Настаўнік-дэфектолаг псіханеўралагічнага аддзялення для дзяцей стацыянара першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Паўлюкоўская Крысціна Іванаўна

Паўлюкоўская Крысціна Іванаўна

Урач рэнтгенолаг другой кваліфікацыйнай катэгорыі дапаможнага лячэбна-дыягнастычнага падраздзялення

Піцко Ірына Аляксандраўна

Піцко Ірына Аляксандраўна

Настаўнік-дэфектолаг аддзялення слыхапратэзавання кансультатыўнай паліклінікі першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Пячынская Вольга Уладзіміраўна

Пячынская Вольга Уладзіміраўна

Настаўнік-дэфектолаг псіханеўралагічнага аддзялення для дзяцей стацыянара першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Рабцава Наталля Уладзіміраўна

Рабцава Наталля Уладзіміраўна

Настаўнік-дэфектолаг псіханеўралагічнага аддзялення для дзяцей стацыянара вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі

Рахманава Вера Іванаўна

Рахманава Вера Іванаўна

Загадчыца рэнтгенаўскага кабінета дапаможнага лячэбна-дыягнастычнага падраздзялення, урач рэнтгенолаг першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Рэдута Вікторыя Артураўна

Рэдута Вікторыя Артураўна

Урач-неўролаг першай кваліфікацыйнай катэгорыі псіханеўралагічнага аддзялення кансультатыўнай паліклінікі

Савіцкая Вольга Рыгораўна

Савіцкая Вольга Рыгораўна

Урач отарыналарынголаг функцыянальнай дыягностыкі дапаможнага лячэбна-дыягнастычнага падраздзялення

Сагаян Іна Ігараўна

Сагаян Іна Ігараўна

Урач отарыналарынголаг отарыналарынгалагічнага аддзялення пазабюджэтнай дзейнасці першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Севярын Анастасія Іванаўна

Севярын Анастасія Іванаўна

Урач-отарыналарынголаг отарыналарынгалагічнага (сурдалагічнага) для дзяцей кансультатыўнай паліклінікі першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Смаляк Анастасія Міхайлаўна

Смаляк Анастасія Міхайлаўна

Урач-отарыналарынголаг аддзялення функцыянальнай дыягностыкі дапаможнага лячэбна-дыягнастычнага падраздзялення першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Сташкевіч Алена Юр'еўна

Сташкевіч Алена Юр'еўна

Навуковы супрацоўнік навукова-даследчага аддзела, урач отарыналарынголаг

Субот Вольга Уладзіміраўна

Субот Вольга Уладзіміраўна

Урач-отарыналарынголаг отарыналарынгалагічнага (сурдалагічнага) аддзялення для дарослых кансультатыўнай паліклінікі другой кваліфікацыйнай катэгорыі

Сцяпанаў Яўгеній Вітальевіч

Сцяпанаў Яўгеній Вітальевіч

Урач анестэзіёлаг-рэаніматолаг аддзялення анестэзіі і рэанімацыі стацыянара

Фокіна Кацярына Ігараўна

Фокіна Кацярына Ігараўна

Настаўнік-дэфектолаг псіханеўралагічнага аддзялення для дзяцей стацыянара першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Фурманенка Наталля Алегаўна

Фурманенка Наталля Алегаўна

Настаўнік-дэфектолаг псіханеўралагічнага аддзялення кансультатыўнай паліклінікі першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Цехановіч Вераніка Аляксандраўна

Цехановіч Вераніка Аляксандраўна

Урач-отарыналарынголаг отарыналарынгалагічнага (сурдалагічнага) аддзялення для дзяцей кансультатыўнай паліклінікі першай кваліфікацыйнай катэгорыі (ДЭКРЭТНЫ ВОДПУСК)

Цімашкова Алена Аркадзьеўна

Цімашкова Алена Аркадзьеўна

Настаўнік-дэфектолаг (лагапед) кансультатыўнай паліклінікі вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі

Цішкевіч Кацярына Сяргееўна

Цішкевіч Кацярына Сяргееўна

Навуковы супрацоўнік навукова-даследчага аддзела, урач-отарыналарынголаг другой кваліфікацыйнай катэгорыі

Цяслюк Вольга Георгіеўна

Цяслюк Вольга Георгіеўна

Музычны кіраўнік псіханеўралагічнага аддзялення для дзяцей стацыянара першай кваліфікацыйнай катэгорыі

Шастакова Кацярына Уладзіміраўна

Шастакова Кацярына Уладзіміраўна

Навуковы супрацоўнік навукова-даследчага аддзела

Юрэвіч Вадзім Валер'евіч

Юрэвіч Вадзім Валер'евіч

Загадчык клініка-дыягнастычнай лабараторыі дапаможнага лячэбна-дыягнастычнага падраздзялення, урач лабараторнай дыягностыкі першай кваліфікацыйнай катэгорыі

© 2022 РЭСПУБЛІКАНСКІ НАВУКОВА-ПРАКТЫЧНЫ ЦЭНТР ОТАРЫНАЛАРЫНГАЛОГІІ